Editöryal

KALİTEYE MERHABA DERKEN !

Sevgili okuyucularımız, taksi mesleğimizi daha ileri seviyelere taşıyabilmek için son iki yıldır ciddi çalışmalar içerisindeyiz. Sahada ki tecrübelerimizi, geleceğe yönelik vizyon oluşturarak, gelişim, değişim ve kalite üçgeninde araştırma yaparak, bu araştırmaları kendi ışığımız çerçevesinde tüm sektör paydaşlarına ulaştırma gayreti ile taksidergisi.com çatısı altında sizlere merhaba demenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Hem dijital platformda, hem sosyal medya alanlarında, hem de baskı şeklinde olacak yayınlarımızla, sizlere en güncel haberleri, doğru bir biçimde tarafsız olarak aktarma çabasındayız.

Tüm Türkiye taksiciliğine pozitif anlamda katkı sağlamak için çıktığımız bu yolda, siz değerli okuyucularımızın beğenisini, takdirini kazanmak arzusundayız..

Geniş bir içerik yelpazesinde sektörümüzün tüm paydaşlarıyla alakalı haberleri sizlere sunmanın ötesinde, kültür, sanat, sağlık, hukuk gibi alanlarda da uzman kişilerin görüşlerine yer vereceğimiz dergimizin sektörümüz adına hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim…….

 

SAYGILARIMIZLA

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyicisi Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakıp sayfayı tekrar yenileyin