Hakkımızda

Öncelikle neden böyle bir dergi çıkarmaya karar verdik onu anlatalım. Son yıllarda Taksicilere karşı yapılan haksızlıklara bir cevap olsun istedik. Tüm Türkiye taksicilerini kapsayan, Sektöre en güncel haberleri en hızlı şekilde veren, içinde Kültür-sanat, Sağlık, Mevzuat, Etkinlikler bölümleri de olan bir dergi olsun istedik. Türkiye Taksi sektörüne pozitif bir katkı sağlayacağını düşündüğümüz bu derginin hazırlanmasında bir çok kişinin desteği oldu. Bu kısa giriş yazısına sığdıramayacağım bu dostlara  ayrı ayrı teşekkür ederim. Dijital ve kağıt baskı olarak çıkacak dergimizin ilk sayısı inşallah Mart ayının sonlarına doğru baskıya girecek ve Türkiye genelinde ulaşabildiği kadar Taksi durağına ulaşacak. Bu dergi Türkiye taksicilerinin dergisidir.

VİZYONUMUZ :

Tüm Türkiye taksi sektörünün, birbirleriyle iletişim içerisinde bulunmalarını  Sektördeki yenilikleri dünya ile aynı anda takip edip Sektöre olumlu katkılar sağlamak amacındayız. Hızla Dijitalleşen sektörün Ahilik terbiyesiyle geleceğe hazırlanmasına destek vermek,Vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ :

Taksi Sektörü ile ilgili Türkiye ve Dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip en hızlı şekilde sektöre ulaştırmak taksidergisi.com un kuruluş amacıdır. Genel taksi haberleri dışında, Kültür, Sanat, Sağlık, Mevzuat gibi konuları da ele almayı hedeflediğimiz basılı dergimiz ve web sitemiz ile sektörle alakalı tüm konularda öncü yayın kuruluşu olacağımıza inanıyoruz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyicisi Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakıp sayfayı tekrar yenileyin