GündemRöportaj

Esenboğa Taksiciler Kooperatifi-Hakan Tağluk

Başkentimiz Ankara’nın Havalimanı ağırlıklı olarak yurt içinden ve yurt dışından gelen Bürokratların kullandığı bir havalimanıdır. Esenboğa Taksiciler kooperatifi bu yoğunluk içinde neredeyse sıfır şikayet oranı ile Tüm Türkiye genelinde en iyiler arasında. Yaklaşık 35 yıldır yolcularına kesintisiz ve kusursuz hizmet veren kooperatifin Başkanı H.Hakan Tağluk Aynı zamanda tüm Türkiye havalimanları kooperatiflerinin de başkanı. 3 kuşaktır aileden taksici olan Tağluk ile yaptığımız söyleşide Babasının mesleki nasihatlarını kendine kılavuz edindiğini anlattı.

Başkan Tağluk ile yapılan söyleşide Turizm taşımacılığı adı altındaki korsan taşımacılık en fazla konuşulan konu oldu. Korsan Taşımacılığın kendilerine ve Türkiye genelindeki taksicilere verdiği zararı her platformda anlattığını belirten başkan bu mücadelenin tüm Taksici esnafının mücadelesi olduğunu söyledi. Bazı şahısların ve firmaların işi  korsan dolmuşçuluğa kadar götürdüğünü, bunun önüne geçmenin en etkin yönteminin denetimler olduğunu ve Korsan taşımacıların hak ettikleri cezaları alması durumunda da bu işe girmeyi düşünenlerin önüne geçileceğini belirtti.

Esenboğa havalimanı Taksicileri verdikleri güzel hizmetin yanında birde Bünyelerinde kurdukları Voleybol takımının başarıları ile gurur duyuyorlar. Kazandıkları kupaları Başkanın odasında sergileyen takım bütün taksicilerin övgüsünü hak ediyor. Taksidergisi.com  olarak Esenboğa havalimanı taksiciler kooperatifinin Üst üste şampiyonluklar kazanmış Voleybol takımını canlı olarak izledik. Voleybol sporuna gönül vermiş bu taksici dostlarımıza Turnuvalarda başarılar diliyoruz.

Başkan ve Başkan Yardımcısına bizlere gösterdikleri misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ediyor ve Başarılarının devamlı olmasını diliyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyicisi Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakıp sayfayı tekrar yenileyin