GündemRöportaj

İHL Taksiciler Kooperatifi Durağı Dünyanın En Büyükleri arasında

Dünyanın en büyük Taksi Durağına hoş geldiniz diyerek Bizleri Karşılayan Kooperatif Başkanı Fahrettin Can Yeni Tesisleri gezdirdi.

Dünyanın en büyük Taksi Durağına hoş geldiniz diyerek Bizleri Karşılayan Kooperatif Başkanı Fahrettin Can Yeni Tesisleri gezdirdi. Öncelikle Sayın Başkana Misafirperverliği için teşekkür ediyoruz.

Yaklaşık 5000 m² alan üzerine kurulmuş olan tesis, Klasik bir taksi Durağından daha çok bir yaşam merkezi gibi. İçinde Doktor muayene odasından,Berber salonuna,Disiplin Kurullarından,Konferans salonlarına,Eğitim salonlarına,Mescidine,yemek salonlarına,kafeteryalarına kadar daha bir çok birimi bünyesinde barındırıyor.

Gelen şikayetleri, Salı günleri yapılan disiplin kurulu toplantısında değerlendiren ve şikayetlerle alakalı yaptırımları karara bağlayan disiplin kurulu üyeleri 7 kişiden oluşmaktadır. Disiplin kurulu Salı gününün haricinde önemli şikayetlerde acil olarak toplanabilmektedir. Aynı zamanda başarılı bulunan sürücülerin ödüllendirilmesi kararını da bu kurul vermektedir.

Bu tesisin bütün ayrıntılarını Mart ayında çıkacak dergimizde bulabilirsiniz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyicisi Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakıp sayfayı tekrar yenileyin