EtkinliklerGenelGündemITEOPiyasalarSağlıkSon DakikaSosyal Sorumluluk Projeleri

Sağlık Çalışanlarımızın Hizmetindeyiz!

Coronavirüs’le mücadele kapsamında  01 Mayıs Cuma günü başlayarak  03 Mayıs Pazar gece sona erecek olan sokağa çıkma yasağı nedeniyle, İstanbul Valiliği ve İteo öncülüğünde başlatılan ve Sağlık Çalışanlarımızın hastane ve ev arasındaki ulaşımlarını sağlama maksadıyla 50’si İstanbul Havalimanı araçları olmak üzere 350 ticari taksimiz bugün itibarıyla, görevlendirildikleri 50 hastane bölgesinde, Sağlık çalışanlarımızın ulaşımlarını ücretsiz sağlamaya başladılar.

İstanbul Valimiz sayın Ali Yerlikaya’nın perşembe günü duyurduğu kampanya, sağlık çalışanlarımız ve halkımız tarafından olumlu karşılandı.

#SağlıkçılarımızınHizmetindeyiz sloganıyla başlatılan kampanyada emeği geçen, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası, Yeni Nesil Taksiciler Kooperatifi, İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi, Taksi Hakları Derneği, Taksi Durakları Derneği, Kartal Taksi Durakları Derneği, Birleşik Taksi Şoförleri Derneği ve Sosyal Medyada her zaman meslek için elini taşın altına koyan Sarıyer grubu, Korsansavar grubu içerisinde bulunan arkadaşların her birine Taksi Dergisi olarak teşekkürü borç biliriz.

Sağolun Varolun!

#EvdeKalTürkiye #SağlıkçılarımızınHizmetindeyiz

www.taksidergisi.com

Genel Yayın Yönetmeni

Korkut Aykut AKKOYUNLU

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 32 yıldır taksicilik yapıyorum , bugün sokağa çıkma yasağı olduğu için ulaşım konusunda sıkıntı çeken sağlıkçılarımıza ücretsiz olarak hizmet verdik ve inanın taksicilik hayatım boyunca en keyifli yolculuklarını yaptım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyicisi Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakıp sayfayı tekrar yenileyin