EtkinliklerGenelGündemITEOPiyasalarRöportajSağlıkSon DakikaSosyal Sorumluluk Projeleri

BiTaksi ve Mastercard’dan Sağlık Çalışanlarına Destek!

İstanbul Valiliği ve İstanbul Taksiciler Esnaf Odası başta olmak üzere, İstanbul genelindeki Taksi sektörümüzün temsilcisi Dernek, Kooperatif  ve Oluşumların katkılarıyla düzenlenen ve 01 Mayıs / 03 Mayıs tarihlerinde ki 3 günlük sokağa çıkma yasağı çerçevesinde Sağlıkçılarımızın ücretsiz ulaşımının sağlandığı #SağlıkçılarımızınHizmetindeyiz dayanışmasının ardından, Sağlık Personellerimize bir destekte, Taksi Çağırma Uygulaması Olan BiTaksi ve Mastercard işbirliğinden geldi.

04 Mayıs 2020 Pazartesi başlayacak olan kampanyada, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün belirlemiş olduğu 30 Hastane çalışanı sağlıkçılarımıza, 12.500 yolculuk ile sınırlandırılmış PROMOSYON KODU tanımlandı. Bu kodların tanımlandığı sağlıkçılarımız yapmış oldukları kredi kartlı yolculuklarda, kartlarına herhangi bir ücret yansıtılmayacak.

Yolculuk ücretleri, BiTaksi tarafından Taksi Sürücüsü arkadaşlarımızın hesabına yatırılacak.

Sağlık çalışanlarımızın İndirim kodu kullanım hakkı günlük 2 yolculuk ile sınırlandırılmıştır.

Kampanya bitiş tarihi olmayıp, sadece 12.500 yolculuk ile sınırlıdır.

Özveri ile çalışan tüm sağlıkçılarımıza, taksi sürücüsü arkadaşlarımıza ve böylesine zorlu bir süreçten geçerken bu kampanya ile sürece katkı sunan BiTaksi ve Mastercard’a, Taksi Dergisi olarak teşekkürü borç biliriz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Amacımız bizim sağlığımız için evinden ,ailesinden ,çocuklarından ayrılmak zorunda kalan sağlıkçılarımıza biraz olsun moral vermek , bu konuda verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyicisi Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakıp sayfayı tekrar yenileyin