GenelGündemKültür SanatRöportajSon DakikaTeknoloji

Taksi Esnafının Sesi, Radyo Programlarımız!

blank

Dijitalleşme çağında henüz esnaf olarak kendi adımıza bir tv kanalı yahut radyo kanalı olmadığı için, gerek yazılı dergi, gerek web siteleri olarak, gerekse sosyal medya alanında halkımıza en doğru bilgilendirmeleri yapmak için elimizden gelen çabaları göstermeye, belli başlı gruplar halinde devam ediyoruz.

Bunun yanında sektörümüzle alakalı sorunlarımızı dile getirmek için 20 yılı aşkın süredir sesimiz olan Adem COŞKUNYÜREK bey, güncel konularda esnaftan her kesime söz hakkı veren yayınları, birbirinden değerli konuklarıyla 98.20 Karadeniz FM’de her Cumartesi saat: 09.00 / 11.00 arası Şehir Pusulası programıyla karşımızda olmaya devam ediyor.

blankblank

Diğer taraftan, İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi’nin sponsorluğunda yine her Cumartesi saat: 15.00 / 17.00 arası 98.80 Star Artı FM’de yayınlanan ve her mecrada sektörümüz için mücadele eden esnafın sevilen ismi Sedat ŞANLIER beyin hazırlayıp sunduğu, Dijital Taksi programı, değerli konuklarıyla karşımızda olacak.

blankblank

Siz değerli esnafımızdan istirhamımız bu gibi radyo yayınlarını, yayın saatlerinde özellikle müşterilerimize dinletmeniz. Bildiğiniz üzere en doğru bilgilendirmeleri halkımıza ancak bizler bu yayınlarla ulaştırabiliriz.

Unutmayın Gerçekler Algıları her zaman yener.

Mesleğimizi algılara kurban etmemek için gerekli ihtimamı gösterelim…

 

blank
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyicisi Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakıp sayfayı tekrar yenileyin