GündemRöportaj

Bursa Taksi Duraklarını Ziyaret Ettik

Korkut Aykut AKKOYUNLU

taksidergisi.com olarak Bursa ziyaretimize Bursa Şoförler ve Otomobilciler odasını ziyaret ederek başladık. Yönetim kurulu üyeleri ile yaptığımız söyleşiden sonra Bursa içinde önceden belirlediğimiz durakları ziyaret etmeye başladık. Bursa Nilüfer taksi ve yakın durakları ziyaret ettikten sonra Beşevler Taksi durağına geçtik. Ekibimizi Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf odası Yönetim kurulu üyesi ve Beşevler taksi Durak başkanı Tuncay Yaman karşıladı. Tuncay bey Mesleğini severek yapan iyi bir taksi esnafı ve iyi bir Yönetici. Beşevler Taksi Durağının şikayet oranının sıfıra yakın olduğunu kendisinden öğrendikten sonra Bursa’da Yakında Taksiye geçecek kücük dolmuşlardan bahsettik. Bu Taksi dolmuşlar İstanbul taksi dolmuşları gibi 8 kişilik değil, normal taksi segmenti 4 kişilik binek araçlardan oluşan dolmuslardır.

Bildiğiniz gibi Bursa’da yakın zamanda Plaka ihalesi oldu fakat Bursa şoförler odası bu ihaleyi desteklemediği gibi ihaleyi yargıya taşıdı. Başkan Hasan Topçu, “Daha önce dolmuştan taksiye dönüşümü özendirmek için alınmış kararlar varken ve taksiye dönüşmek için sıra bekleyen dolmuş sahibi üyelerimizin varlığı bilinirken, şimdi yeni ticari taksi plakası satışı yapılması, üyelerimizin kazanılmış haklarını görmezden gelmektir” dedi

Bursa şoförler odası Şoför tanıtım kartı alacaklar için Eğitim kursu planlıyor. Kayıtlar 27 şubat tarihinde Başlayacak. Şoför eğitimleri Ülke genelinde aralıksız devam ediyor.

Bursa’nın düzenli, disiplinli müşteri memnuniyeti yüksek Taksicilerine Selam olsun.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyicisi Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakıp sayfayı tekrar yenileyin